Kan inte nå servern

Samlarföremål

Kategorin samlarföremål är bred och tillägnad alla samlare, som söker allt från memorabilia, technica, nautica till leksaker. En sällsynt Star Wars-figur eller ett föremål som tillhört Greta Garbo kan dyka upp och göra din samling komplett. Välkommen till Bukowskis avdelning för samlarföremål!

 
21 föremål
Tobacciana, 4 delar, 1900-tal.
2d 22 tim
Tobacciana, 4 delar, 1900-tal.
Aktuellt bud
2 700 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skedar, 4 st, samiskt hantverk.
2d 23 tim
Skedar, 4 st, samiskt hantverk.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gunghäst, omkring 1800.
3d 20 tim
Gunghäst, omkring 1800.
Aktuellt bud
1 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Esse Poggats, käpp.
3d 22 tim
Esse Poggats, käpp.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Pirelli-kalendrar, 6 st.
3d 23 tim
Pirelli-kalendrar, 6 st.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Slaglåsgevär svenskt m/1860.
4d 19 tim
Slaglåsgevär svenskt m/1860.
Aktuellt bud
3 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Leica, M3 no. 1001185, 1960.
5d 18 tim
Leica, M3 no. 1001185, 1960.
Aktuellt bud
5 700 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.