Samlarföremål

Föremål i fokus

27 föremål
Dokument signerat av Bernadotte.
3d 6 tim
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Affärsskylt 1900-talets mitt.
1d 6 tim
Affärsskylt 1900-talets mitt.
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Kassaapparat, omkring år 1900.
4 tim 52m
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Curt Peters, "Gröna Lunds Tivoli".
1d 5 tim
600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Erté, "Alcazar de Paris".
1d 5 tim
Erté, "Alcazar de Paris".
550 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Tubkikare, England, 1800-tal.
4d 6 tim
Tubkikare, England, 1800-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
 Dölj
 Visa mer

Important Spring Sale 657

1095. Praktvas, porslin. Qingdynastin, Kangxi (1662-1722).
Utropspris
50 000 - 75 000 SEK
Budhistorik
46 000

ditt bud
44 000

ditt bud
Aktuellt bud:
46 000 SEK