Samlarföremål

Föremål i fokus

27 föremål
Erté, "Alcazar de Paris".
1d 5 tim
Erté, "Alcazar de Paris".
550 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Dokument signerat av Bernadotte.
3d 6 tim
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Curt Peters, "Gröna Lunds Tivoli".
1d 6 tim
600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Kassaapparat, omkring år 1900.
5 tim 41m
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Affärsskylt 1900-talets mitt.
1d 6 tim
Affärsskylt 1900-talets mitt.
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Tubkikare, England, 1800-tal.
4d 7 tim
Tubkikare, England, 1800-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
 Dölj
 Visa mer

Important Spring Sale 657

1051. Brickor, tre stycken, emalj på koppar. Qingdynastin, 1700-tal.
Utropspris
4 000 - 6 000 SEK
Aktuellt bud:
- SEK