Visar föremål 1 – 100 av 182

SILVER

Kategorin Silver innefattar intressanta historiska prestigeföremål samt attraktiva bruksföremål av silver och förgyllt silver, från olika tider, samt små personliga accessoarer så som snusdosor och luktdosor. Högklassiga silverföremål stämplade i Sverige och övriga Europa samt Ryssland, daterade från 1600-talets början fram till i dag.

Spara dina favoriter