SILVER

Kategorin Silver innefattar intressanta historiska prestigeföremål samt attraktiva bruksföremål av silver och förgyllt silver, från olika tider, samt små personliga accessoarer så som snusdosor och luktdosor. Högklassiga silverföremål stämplade i Sverige och övriga Europa samt Ryssland, daterade från 1600-talets början fram till i dag.

Spara dina favoriter