Vintage and fashion

Mode är ett sätt att uttrycka sig och visa vem du är eller vem du vill vara. I denna kategori kan du hitta väskor, accessoarer, kläder och skor från de största modehusen så som Chanel, Louis Vuitton, Hermès, Yves Saint Laurent, Christian Dior och Gucci. Allt från samlarobjekt från 1800-talet... Läs mer

Föremål i fokus
 
37 föremål
KOFFERT, "Fichet", Paris, tidigt 1900-tal.
Aktuellt bud 
6 000 SEK
Utropspris 
8 000 SEK
CHANEL, sandaler, 39 1/2.
Aktuellt bud 
1 500 SEK
Utropspris 
3 000 SEK
CHRISTIAN DIOR, pumps, storlek 38 1/2.
Aktuellt bud 
1 000 SEK
Utropspris 
2 500 SEK
CHANEL, halsband/skärp/armband.
Aktuellt bud 
3 400 SEK
Utropspris 
5 000 SEK
HERMÈS, armband, "Clic H".
Aktuellt bud 
5 100 SEK
Utropspris 
4 000 SEK
MIU MIU, väska och plånbok.
Aktuellt bud 
5 200 SEK
Utropspris 
4 000 SEK
LOUIS VUITTON, "Lussac", VÄSKA.
Aktuellt bud 
330 EUR
Utropspris 
500 EUR
GUCCI, scarves, 2 st.
Aktuellt bud 
1 800 SEK
Utropspris 
2 500 SEK
PRADA, väska.
Aktuellt bud 
900 SEK
Utropspris 
3 000 SEK
GUCCI, skinnjacka, 2008, italiensk storlek 48.
Aktuellt bud 
3 000 SEK
Utropspris 
4 000 SEK
MULBERRY, väska, "Somerset", 2014.
Aktuellt bud 
2 200 SEK
Utropspris 
2 500 SEK
BURBERRY, trenchcoat, storlek 6 (UK).
Aktuellt bud 
2 000 SEK
Utropspris 
3 000 SEK
CHANEL, Double Flap Bag, VÄSKA.
Aktuellt bud 
1 950 EUR
Utropspris 
2 100 EUR
CHANEL, väska, 1994-1996.
Aktuellt bud 
2 000 SEK
Utropspris 
10 000 SEK
BOTTEGA VENETA, plånbok.
Aktuellt bud 
500 SEK
Utropspris 
3 000 SEK
LOUIS VUITTON, plånbok, "Emilie".
Aktuellt bud 
1 200 SEK
Utropspris 
3 000 SEK
CHANEL, plånbok.
Aktuellt bud 
2 900 SEK
Utropspris 
6 000 SEK
BOTTEGA VENETA, ballerinaskor, storlek 37.
Aktuellt bud 
1 000 SEK
Utropspris 
2 500 SEK
CHANEL, necessär, 1994-1996.
Aktuellt bud 
4 000 SEK
Utropspris 
5 000 SEK
GUCCI, väska.
Aktuellt bud 
2 500 SEK
Utropspris 
2 500 SEK
CHANEL, väska, shopper.
Aktuellt bud 
600 SEK
Utropspris 
14 000 SEK
LOUIS VUITTON, väska, "Alma".
Aktuellt bud 
1 200 SEK
Utropspris 
6 000 SEK
HERMÈS, amband 2 st.
Aktuellt bud 
600 SEK
Utropspris 
3 000 SEK
CHANEL, plånbok.
Aktuellt bud 
1 500 SEK
Utropspris 
2 500 SEK
PRADA, sneakers, två par, storlek 35,5.
Aktuellt bud 
1 800 SEK
Utropspris 
2 500 SEK
HERMÈS, plånbok, "Béarn Wallet".
Aktuellt bud 
2 000 SEK
Utropspris 
4 000 SEK
BURBERRY, väska, "Gainsborough".
Aktuellt bud 
2 700 SEK
Utropspris 
4 000 SEK
BOTTEGA VENETA, plånbok samt korthållare.
Aktuellt bud 
1 000 SEK
Utropspris 
3 000 SEK
LOUIS VUITTON, "Lussac", VÄSKA.
Aktuellt bud 
250 EUR
Utropspris 
500 EUR