Kan inte nå servern

Vintage and fashion

Mode är ett sätt att uttrycka sig och visa vem du är eller vem du vill vara. I denna kategori kan du hitta väskor, accessoarer, kläder och skor från de största modehusen så som Chanel, Louis Vuitton, Hermès, Yves Saint Laurent, Christian Dior och Gucci. Allt från samlarobjekt från 1800-talet... Läs mer

 
106 föremål
Chanel, väska, 2002-2003.
9 tim 17m
Chanel, väska, 2002-2003.
Aktuellt bud
5 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Chanel, väska, 2010-2011.
10 tim 11m
Chanel, väska, 2010-2011.
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Dunhill, portfölj.
10 tim 13m
Dunhill, portfölj.
Aktuellt bud
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hermès, scarf, "Frontaux et Cocardes".
1d 8 tim
Hermès, scarf, "Frontaux et Cocardes".
Aktuellt bud
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hermès, scarf, "Eperon d'Or".
1d 9 tim
Hermès, scarf, "Eperon d'Or".
Aktuellt bud
2 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gucci, väska.
1d 10 tim
Gucci, väska.
Aktuellt bud
200 EUR
Utropspris
600 EUR
Bottega Veneta, plånbok.
1d 10 tim
Bottega Veneta, plånbok.
Aktuellt bud
450 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bottega Veneta, plånbok.
2d 11 tim
Bottega Veneta, plånbok.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Chanel, Tote bag, 2009-2010.
3d 3 tim
Chanel, Tote bag, 2009-2010.
Aktuellt bud
7 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Gucci, väska.
3d 5 tim
Gucci, väska.
Aktuellt bud
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Hermès, scarf, "Ramage".
3d 7 tim
Hermès, scarf, "Ramage".
Aktuellt bud
80 EUR
Utropspris
250 EUR
Hermès, scarf "Les Jardiniers du Roy".
3d 8 tim
Hermès, scarf "Les Jardiniers du Roy".
Aktuellt bud
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Hermès, väska, "Troca".
4d 6 tim
Hermès, väska, "Troca".
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Christian Dior, clutch/ väska, vintage.
4d 7 tim
Christian Dior, clutch/ väska, vintage.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gucci, väska, "Soho".
5d 8 tim
Gucci, väska, "Soho".
Aktuellt bud
370 EUR
Utropspris
700 EUR
Valentino Garavani, clutch, "Rockstud".
6d 7 tim
Valentino Garavani, clutch, "Rockstud".
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Gucci, väska, "Padlock Bee Small".
6d 7 tim
Gucci, väska, "Padlock Bee Small".
Aktuellt bud
2 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Burberry, väska, "Grace".
6d 7 tim
Burberry, väska, "Grace".
Aktuellt bud
1 666 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Gucci, skärp, storlek 90.
6d 9 tim
Gucci, skärp, storlek 90.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.