Kan inte nå servern

Vintage and fashion

Mode är ett sätt att uttrycka sig och visa vem du är eller vem du vill vara. I denna kategori kan du hitta väskor, accessoarer, kläder och skor från de största modehusen så som Chanel, Louis Vuitton, Hermès, Yves Saint Laurent, Christian Dior och Gucci. Allt från samlarobjekt från 1800-talet... Läs mer

Föremål i fokus
 
41 föremål
Hermès, scarf, "Feux d'Artifice".
11 tim 33m
Hermès, scarf, "Feux d'Artifice".
Aktuellt bud 
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hermès, scarf, "Ex Libris".
12 tim 34m
Hermès, scarf, "Ex Libris".
Aktuellt bud 
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gucci, scarf.
13 tim 35m
Gucci, scarf.
Aktuellt bud 
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Cartier, scarf.
13 tim 37m
Cartier, scarf.
Aktuellt bud 
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gucci, scarf, "Flora".
13 tim 38m
Gucci, scarf, "Flora".
Aktuellt bud 
2 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gucci, scarf, "Pesci".
1d 11 tim
Gucci, scarf, "Pesci".
Aktuellt bud 
550 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Chanel, armband, 2017.
1d 12 tim
Chanel, armband, 2017.
Aktuellt bud 
7 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Cartier, scarf.
1d 12 tim
Cartier, scarf.
Aktuellt bud 
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hermès, scarf, "Ramage".
1d 12 tim
Hermès, scarf, "Ramage".
Aktuellt bud 
75 EUR
Utropspris
250 EUR
Hermès, scarf, "Pampa".
2d 9 tim
Hermès, scarf, "Pampa".
Aktuellt bud 
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hermès, scarf, "Poste et Cavalerie".
2d 10 tim
Hermès, scarf, "Poste et Cavalerie".
Aktuellt bud 
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Chanel, plånbok, 2017.
3d 8 tim
Chanel, plånbok, 2017.
Aktuellt bud 
3 780 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Louis Vuitton, Armband, 2 st.
3d 13 tim
Louis Vuitton, Armband, 2 st.
Aktuellt bud 
950 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gucci, scarf, "Flora".
4d 10 tim
Gucci, scarf, "Flora".
Aktuellt bud 
1 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hermès, scarf, "Le Mors A La Conétable".
4d 10 tim
Hermès, scarf, "Le Mors A La Conétable".
Aktuellt bud 
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hermès, scarf, "Musée".
4d 11 tim
Hermès, scarf, "Musée".
Aktuellt bud 
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Louis Vuitton, plånbok "Zippy coin purse".
4d 12 tim
Louis Vuitton, plånbok "Zippy coin purse".
Aktuellt bud 
2 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hermès, skärp, "Constance", storlek 95, 2009.
4d 12 tim
Hermès, skärp, "Constance", storlek 95, 2009.
Aktuellt bud 
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Hermès, scarf, "Brides Rebelles".
4d 12 tim
Hermès, scarf, "Brides Rebelles".
Aktuellt bud 
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Chanel, Plånbok/korthållare, 2013-2014.
4d 13 tim
Chanel, Plånbok/korthållare, 2013-2014.
Aktuellt bud 
4 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gucci, plånbok/clutch.
4d 13 tim
Gucci, plånbok/clutch.
Aktuellt bud 
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Cartier, scarf.
4d 13 tim
Cartier, scarf.
Aktuellt bud 
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Loro Piana, plånbok.
4d 13 tim
Loro Piana, plånbok.
Aktuellt bud 
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Cartier, scarf.
4d 13 tim
Cartier, scarf.
Aktuellt bud 
600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hermès, scarf, "Brides Fleuries".
4d 13 tim
Hermès, scarf, "Brides Fleuries".
Aktuellt bud 
3 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bottega Veneta, plånbok.
4d 13 tim
Bottega Veneta, plånbok.
Aktuellt bud 
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fendi, scarf.
5d 9 tim
Fendi, scarf.
Aktuellt bud 
550 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gucci, scarf, "Flora".
5d 9 tim
Gucci, scarf, "Flora".
Aktuellt bud 
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Christian Dior, halsband 1959.
6d 8 tim
Christian Dior, halsband 1959.
Aktuellt bud 
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Gucci, skärp, vintage, 1960-tal, storlek 75.
6d 8 tim
Gucci, skärp, vintage, 1960-tal, storlek 75.
Aktuellt bud 
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?