Kan inte nå servern

Vintage and fashion

Mode är ett sätt att uttrycka sig och visa vem du är eller vem du vill vara. I denna kategori kan du hitta väskor, accessoarer, kläder och skor från de största modehusen så som Chanel, Louis Vuitton, Hermès, Yves Saint Laurent, Christian Dior och Gucci. Allt från samlarobjekt från 1800-talet... Läs mer

 
52 föremål
Hermès, scarf, "Frontaux et Cocardes".
4 tim 20m
Hermès, scarf, "Frontaux et Cocardes".
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hermès, scarf, "Eperon d'Or".
5 tim 18m
Hermès, scarf, "Eperon d'Or".
Aktuellt bud
2 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bottega Veneta, plånbok.
5 tim 38m
Bottega Veneta, plånbok.
Aktuellt bud
450 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hermès, scarf, "Ramage".
2d 2 tim
Hermès, scarf, "Ramage".
Aktuellt bud
120 EUR
Utropspris
250 EUR
Hermès, scarf "Les Jardiniers du Roy".
2d 4 tim
Hermès, scarf "Les Jardiniers du Roy".
Aktuellt bud
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Céline, halsband, 1991.
5d 3 tim
Céline, halsband, 1991.
Aktuellt bud
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gucci, skärp, storlek 90.
5d 5 tim
Gucci, skärp, storlek 90.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Christian Dior, skärp, storlek XS/70.
5d 5 tim
Christian Dior, skärp, storlek XS/70.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.