20 föremål
Trädgårdsgrupp, 5 delar, 1900-tal.
2 200 SEK
Utropspris
3 500 SEK
Solstol, 1900-talets andra hälft.
2 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Snurrfåtöljer ett par senare delen av 1900-talet.
1 100 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffa Chester Cane Line 2000-tal.
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
4 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffa Artwood modern tillverkning.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gårdskratta/Gårdsharv omkring år 1900.
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK