Kan inte nå servern
 
1140 föremål
Pelle Åberg, Utanför tobaksaffären.
14m 4s
Pelle Åberg, Utanför tobaksaffären.
Aktuellt bud
9 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Lars Lerin, "Stockholms Slott".
23m 4s
Lars Lerin, "Stockholms Slott".
Aktuellt bud
20 020 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Iván Grünewald, Utsikt över balustrad.
26m 4s
Iván Grünewald, Utsikt över balustrad.
Aktuellt bud
5 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Ulrica Hydman-Vallien, vas, Kosta Boda.
32m 4s
Ulrica Hydman-Vallien, vas, Kosta Boda.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ann-Marie Bäck, "Sommartid".
35m 4s
Ann-Marie Bäck, "Sommartid".
Aktuellt bud
2 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skrivbord, 1800-tal.
50m 4s
Skrivbord, 1800-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Anne Nilsson, vas, Orrefors, 1988.
1 tim 2m
Anne Nilsson, vas, Orrefors, 1988.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bo Beskow, "Kvinnor på Kreta".
1 tim 5m
Bo Beskow, "Kvinnor på Kreta".
Aktuellt bud
2 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Keshan, ca 385 x 287 cm.
1 tim 8m
Matta, Keshan, ca 385 x 287 cm.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
13 000 SEK
Fällbord, 1800-tal..
1 tim 11m
Fällbord, 1800-tal..
Aktuellt bud
1 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Enrico Baj, Utan titel.
1 tim 18m
Enrico Baj, Utan titel.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Keshan, ca 355 x 236 cm.
1 tim 26m
Matta, Keshan, ca 355 x 236 cm.
Aktuellt bud
5 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Louis Vuitton, väska, "Alma".
1 tim 47m
Louis Vuitton, väska, "Alma".
Aktuellt bud
3 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta, Keshan, ca 306 x 197 cm.
1 tim 52m
Matta, Keshan, ca 306 x 197 cm.
Aktuellt bud
7 500 SEK
Utropspris
9 000 SEK
Byrå, "Abisko", Mavis, samtida.
2 tim 2m
Byrå, "Abisko", Mavis, samtida.
Aktuellt bud
7 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.