Kan inte nå servern
 
1100 föremål
Bordslampa 1940-tal.
57m 51s
Bordslampa 1940-tal.
Aktuellt bud
1 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.