Kan inte nå servern
 
160 föremål
Arvid Slotte, Manporträtt.
10 tim 39m
Arvid Slotte, Manporträtt.
Aktuellt bud
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Aarno Salosmaa, Komposition.
10 tim 41m
Aarno Salosmaa, Komposition.
Aktuellt bud
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Ring, 18K guld och diamanter.
10 tim 47m
Ring, 18K guld och diamanter.
Aktuellt bud
600 EUR
Utropspris
1 000 EUR
Aarno Salosmaa, Komposition.
1d 14 tim
Aarno Salosmaa, Komposition.
Aktuellt bud
44 EUR
Utropspris
250 EUR
Kullervo Koivisto, Landskap.
2d 10 tim
Kullervo Koivisto, Landskap.
Aktuellt bud
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Reino Viirilä, Landskap.
2d 10 tim
Reino Viirilä, Landskap.
Aktuellt bud
70 EUR
Utropspris
250 EUR
Reino Viirilä, Bykdag.
2d 11 tim
Reino Viirilä, Bykdag.
Aktuellt bud
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Pauli Partanen, "Five".
2d 11 tim
Pauli Partanen, "Five".
Aktuellt bud
220 EUR
Utropspris
300 EUR
Kalle Kaarna, Hagnäskajen.
2d 11 tim
Kalle Kaarna, Hagnäskajen.
Aktuellt bud
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Lennu Juvela, Båt vid stranden.
2d 11 tim
Lennu Juvela, Båt vid stranden.
Aktuellt bud
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Gucci, väska.
2d 11 tim
Gucci, väska.
Aktuellt bud
75 EUR
Utropspris
250 EUR
Loewe, väska, "Hammock".
2d 11 tim
Loewe, väska, "Hammock".
Aktuellt bud
270 EUR
Utropspris
1 000 EUR
Hänge, kors, 18K vitguld och diamanter.
3d 14 tim
Hänge, kors, 18K vitguld och diamanter.
Aktuellt bud
500 EUR
Utropspris
1 600 EUR
Mette Petri, "Pink vase".
3d 14 tim
Mette Petri, "Pink vase".
Aktuellt bud
200 EUR
Utropspris
450 EUR
Roamer, armbandsur, 17 mm.
3d 14 tim
Roamer, armbandsur, 17 mm.
Aktuellt bud
1 050 EUR
Utropspris
1 200 EUR
Taklampa, 1900-talets mitt.
4d 12 tim
Taklampa, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
400 EUR
Utropspris
600 EUR
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.