Kan inte nå servern
 
154 föremål
Soffbord, ett par, Minotti.
5d 10 tim
Soffbord, ett par, Minotti.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Jörgen Waring, "Triangel".
5d 10 tim
Jörgen Waring, "Triangel".
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Byrå, 1900-tal.
5d 10 tim
Byrå, 1900-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Lars Gynning, "composition".
5d 10 tim
Lars Gynning, "composition".
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Agda Holst, stilleben.
5d 10 tim
Agda Holst, stilleben.
Aktuellt bud
400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Fartygsporträtt.
6d 9 tim
Fartygsporträtt.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Ola Billgren, stilleben.
6d 9 tim
Ola Billgren, stilleben.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Sidobord/Sängbord ett par sent 1900-tal.
6d 9 tim
Sidobord/Sängbord ett par sent 1900-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampa modellnr 2173 Hemi 1970-tal.
6d 9 tim
Bordslampa modellnr 2173 Hemi 1970-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Brickor ett par Firma Svenskt Tenn.
6d 9 tim
Brickor ett par Firma Svenskt Tenn.
Aktuellt bud
333 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord sent 1900-tal.
6d 9 tim
Bord sent 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
5 000 SEK
Eva Löfdahl, utan titel.
6d 9 tim
Eva Löfdahl, utan titel.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
He Junyi, "Skull No. 3".
6d 9 tim
He Junyi, "Skull No. 3".
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
HW Sörensen Fullriggare till havs.
6d 9 tim
HW Sörensen Fullriggare till havs.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, Swedish Modern, Orrefors, 1940-tal.
6d 10 tim
Taklampa, Swedish Modern, Orrefors, 1940-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Kaj Franck, vas, Nuutajärvi Notsjö.
6d 10 tim
Kaj Franck, vas, Nuutajärvi Notsjö.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.