190 föremål
Soffbord, ett par, Minotti.
5d 7 tim
Soffbord, ett par, Minotti.
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Jörgen Waring, "Triangel".
5d 7 tim
Jörgen Waring, "Triangel".
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Byrå, 1900-tal.
5d 7 tim
Byrå, 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skänk/sideboard, 1900-talets mitt.
5d 7 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Lars Gynning, "composition".
5d 7 tim
Lars Gynning, "composition".
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Agda Holst, stilleben.
5d 7 tim
Agda Holst, stilleben.
400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Fartygsporträtt.
6d 6 tim
Fartygsporträtt.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Ola Billgren, stilleben.
6d 6 tim
Ola Billgren, stilleben.
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Sidobord/Sängbord ett par sent 1900-tal.
6d 6 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampa modellnr 2173 Hemi 1970-tal.
6d 6 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Brickor ett par Firma Svenskt Tenn.
6d 6 tim
333 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord sent 1900-tal.
6d 7 tim
Bord sent 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
5 000 SEK
Eva Löfdahl, utan titel.
6d 7 tim
Eva Löfdahl, utan titel.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
He Junyi, "Skull No. 3".
6d 7 tim
He Junyi, "Skull No. 3".
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
HW Sörensen Fullriggare till havs.
6d 7 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, Swedish Modern, Orrefors, 1940-tal.
6d 7 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Kaj Franck, vas, Nuutajärvi Notsjö.
6d 7 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bänk, Kina.
7d 6 tim
Bänk, Kina.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Bord, 2000-tal.
7d 7 tim
Bord, 2000-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Franco Costa, "Stand by to luff up".
7d 7 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK