Kan inte nå servern
 
143 föremål
Eterna, armbandsur, 33,5 mm.
4d 23 tim
Eterna, armbandsur, 33,5 mm.
Aktuellt bud
5 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Certina, Blue Ribbon, armbandsur, 35 mm.
6d
Certina, Blue Ribbon, armbandsur, 35 mm.
Aktuellt bud
4 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Serveringsvagn, 1960/70-tal.
1d
Serveringsvagn, 1960/70-tal.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Louis Vuitton, armband.
1d 2 tim
Louis Vuitton, armband.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gucci, dokumentportfölj, vintage.
23 tim 27m
Gucci, dokumentportfölj, vintage.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Mulberry, plånbok.
3d 20 tim
Mulberry, plånbok.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.