Kan inte nå servern
Temaauktioner online
The Eclectic Collection F772
Auktion:
Helge Dahlman F782
Auktion:
Birds by Toikka – Part 2 F728
Auktion:
En privat samling handknutna bruksföremål från Persien E1309
Auktion:
Silver Linings E1279
Auktion:
Chalet Interiors E1217
Auktion:
Liveauktioner
Contemporary Art & Design 670
Auktion: 21−22 april 2026
Important Timepieces 671
Auktion: 21 april 2026
Modern Art & Design 672
Auktion: 20−21 maj 2026
Important Spring Sale 673
Auktion: 10−12 juni 2026
 
91 föremål
Chopard, Geneve, armbandsur, 15,5 mm.
2d 16 tim
Chopard, Geneve, armbandsur, 15,5 mm.
Aktuellt bud
15 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Prada, väska, "Shopping/Double.
1d 21 tim
Prada, väska, "Shopping/Double.
Aktuellt bud
8 000 SEK
Utropspris
18 000 SEK
Örhängen, ett par, med gammalslipade diamanter.
4d 20 tim
Örhängen, ett par, med gammalslipade diamanter.
Aktuellt bud
10 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Lornjett, 18K guld med glas.
5d 20 tim
Lornjett, 18K guld med glas.
Aktuellt bud
8 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Ring 18K guld med trappslipad citrin.
2d 18 tim
Ring 18K guld med trappslipad citrin.
Aktuellt bud
6 700 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Collier 18K guld med odlade pärlor.
2d 17 tim
Collier 18K guld med odlade pärlor.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
9 000 SEK
Guldmynt, Wilhelm II, Tyskland, 20 Mark, 1907.
4d 20 tim
Guldmynt, Wilhelm II, Tyskland, 20 Mark, 1907.
Aktuellt bud
7 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Gucci, väska, "Mini Chain bag".
1d 22 tim
Gucci, väska, "Mini Chain bag".
Aktuellt bud
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Burberry, weekendbag.
1d 21 tim
Burberry, weekendbag.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skål, porslin. Qingdynastin, 1800-tal.
2d 18 tim
Skål, porslin. Qingdynastin, 1800-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Dunhill tändare.
3d 18 tim
Dunhill tändare.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Christian Dior, väska, vintage.
1d 19 tim
Christian Dior, väska, vintage.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Burberry, väska.
2d 20 tim
Burberry, väska.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Givenchy, halsband "Shark tooth".
1d 20 tim
Givenchy, halsband "Shark tooth".
Aktuellt bud
1 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.