Kan inte nå servern
 
100 föremål
Armband, 18K guld.
2d 11 tim
Armband, 18K guld.
Aktuellt bud
5 500 EUR
Utropspris
7 000 EUR
Chopard, Geneve, armbandsur, 15,5 mm.
5 tim 10m
Chopard, Geneve, armbandsur, 15,5 mm.
Aktuellt bud
20 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Örhängen, Gucci, 18K guld.
5d 8 tim
Örhängen, Gucci, 18K guld.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
24 000 SEK
Örhängen, ett par, med gammalslipade diamanter.
2d 8 tim
Örhängen, ett par, med gammalslipade diamanter.
Aktuellt bud
10 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Ring 18K guld med trappslipad citrin.
6 tim 18m
Ring 18K guld med trappslipad citrin.
Aktuellt bud
7 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Lornjett, 18K guld med glas.
3d 8 tim
Lornjett, 18K guld med glas.
Aktuellt bud
9 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Collier 18K guld med odlade pärlor.
5 tim 18m
Collier 18K guld med odlade pärlor.
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
9 000 SEK
Guldmynt, Wilhelm II, Tyskland, 20 Mark, 1907.
2d 8 tim
Guldmynt, Wilhelm II, Tyskland, 20 Mark, 1907.
Aktuellt bud
7 604 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Manschettknappar, ett par, 14K guld.
6d 8 tim
Manschettknappar, ett par, 14K guld.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Fickur, 47 mm.
6d 11 tim
Fickur, 47 mm.
Aktuellt bud
4 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Exakt, fickur, 49 mm.
6d 10 tim
Exakt, fickur, 49 mm.
Aktuellt bud
4 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Brosch, 15K guld med ametist och emalj.
6d 7 tim
Brosch, 15K guld med ametist och emalj.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ring, 14K guld och diamanter.
3d 10 tim
Ring, 14K guld och diamanter.
Aktuellt bud
220 EUR
Utropspris
300 EUR
Brosch, 14K guld med korall och seedpärlor.
6 tim 38m
Brosch, 14K guld med korall och seedpärlor.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Dunhill tändare.
1d 6 tim
Dunhill tändare.
Aktuellt bud
1 750 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skål, porslin. Qingdynastin, 1800-tal.
7 tim 4m
Skål, porslin. Qingdynastin, 1800-tal.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Burberry, väska.
8 tim 40m
Burberry, väska.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Arne Jones, Skiss.
5d 10 tim
Arne Jones, Skiss.
Inga bud
Utropspris
1 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.