Kan inte nå servern
 
100 föremål
Armband, 18K guld.
2d 23 tim
Armband, 18K guld.
Aktuellt bud
5 500 EUR
Utropspris
7 000 EUR
Arne Jones, Skiss.
5d 22 tim
Arne Jones, Skiss.
Inga bud
Utropspris
1 500 SEK
Burberry, väska.
21 tim 11m
Burberry, väska.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Chopard, Geneve, armbandsur, 15,5 mm.
17 tim 41m
Chopard, Geneve, armbandsur, 15,5 mm.
Aktuellt bud
20 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Collier 18K guld med odlade pärlor.
17 tim 49m
Collier 18K guld med odlade pärlor.
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
9 000 SEK
Dunhill tändare.
1d 19 tim
Dunhill tändare.
Aktuellt bud
1 750 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Exakt, fickur, 49 mm.
6d 23 tim
Exakt, fickur, 49 mm.
Aktuellt bud
4 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Fickur, 47 mm.
6d 23 tim
Fickur, 47 mm.
Aktuellt bud
4 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Guldmynt, Wilhelm II, Tyskland, 20 Mark, 1907.
2d 20 tim
Guldmynt, Wilhelm II, Tyskland, 20 Mark, 1907.
Aktuellt bud
7 604 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Lornjett, 18K guld med glas.
3d 20 tim
Lornjett, 18K guld med glas.
Aktuellt bud
9 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Ring 18K guld med trappslipad citrin.
18 tim 49m
Ring 18K guld med trappslipad citrin.
Aktuellt bud
7 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Ring, 14K guld och diamanter.
3d 22 tim
Ring, 14K guld och diamanter.
Aktuellt bud
220 EUR
Utropspris
300 EUR
Skål, porslin. Qingdynastin, 1800-tal.
19 tim 35m
Skål, porslin. Qingdynastin, 1800-tal.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Örhängen, Gucci, 18K guld.
5d 20 tim
Örhängen, Gucci, 18K guld.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
24 000 SEK
Örhängen, ett par, med gammalslipade diamanter.
2d 20 tim
Örhängen, ett par, med gammalslipade diamanter.
Aktuellt bud
10 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.