Kan inte nå servern
 
116 föremål
Armband, 18K guld.
3d 14 tim
Armband, 18K guld.
Aktuellt bud
5 500 EUR
Utropspris
7 000 EUR
Arne Jones, Skiss.
6d 13 tim
Arne Jones, Skiss.
Inga bud
Utropspris
1 500 SEK
Brosch, 14K guld med korall och seedpärlor.
1d 9 tim
Brosch, 14K guld med korall och seedpärlor.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Burberry, väska.
1d 12 tim
Burberry, väska.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Burberry, weekendbag.
13 tim 24m
Burberry, weekendbag.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Chopard, Geneve, armbandsur, 15,5 mm.
1d 8 tim
Chopard, Geneve, armbandsur, 15,5 mm.
Aktuellt bud
20 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Christian Dior, väska, vintage.
10 tim 52m
Christian Dior, väska, vintage.
Aktuellt bud
1 050 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Collier 18K guld med odlade pärlor.
1d 8 tim
Collier 18K guld med odlade pärlor.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
9 000 SEK
Dunhill tändare.
2d 9 tim
Dunhill tändare.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Givenchy, halsband "Shark tooth".
11 tim 54m
Givenchy, halsband "Shark tooth".
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Guldmynt, Wilhelm II, Tyskland, 20 Mark, 1907.
3d 11 tim
Guldmynt, Wilhelm II, Tyskland, 20 Mark, 1907.
Aktuellt bud
7 604 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Lornjett, 18K guld med glas.
4d 11 tim
Lornjett, 18K guld med glas.
Aktuellt bud
9 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Prada, väska, "Shopping/Double.
12 tim 44m
Prada, väska, "Shopping/Double.
Aktuellt bud
9 000 SEK
Utropspris
18 000 SEK
Ring 18K guld med trappslipad citrin.
1d 9 tim
Ring 18K guld med trappslipad citrin.
Aktuellt bud
7 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Ring, 14K guld och diamanter.
4d 13 tim
Ring, 14K guld och diamanter.
Aktuellt bud
220 EUR
Utropspris
300 EUR
Skål, porslin. Qingdynastin, 1800-tal.
1d 10 tim
Skål, porslin. Qingdynastin, 1800-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.