67 föremål
Fåtölj med fotpall, Jio Möbler.
4d 19 tim
400 SEK
Utropspris
4 500 SEK
4d 19 tim
500 SEK
Utropspris
4 500 SEK
Fåtöljer, ett par, 1940-tal.
4d 19 tim
Fåtöljer, ett par, 1940-tal.
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffa, Frigerio, Italien.
4d 20 tim
Soffa, Frigerio, Italien.
500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffa, Jio Möbler.
4d 20 tim
Soffa, Jio Möbler.
Inga bud
Utropspris
12 000 SEK
Soffa, Slettvoll, Norge.
4d 18 tim
Soffa, Slettvoll, Norge.
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Soffa, Jio Möbler.
5d 19 tim
Soffa, Jio Möbler.
Inga bud
Utropspris
12 000 SEK
Soffa, "Charles", Jio möbler, samtida.
4d 20 tim
5 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Soffa, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
1d 22 tim
38 500 SEK
Utropspris
30 000 SEK