86 föremål
Fåtölj, 1900-talets mitt.
5d 4 tim
Fåtölj, 1900-talets mitt.
60 EUR
Utropspris
250 EUR
Fåtölj, 1900-talets mitt.
5d 4 tim
Fåtölj, 1900-talets mitt.
50 EUR
Utropspris
250 EUR
Fåtölj, 1950-tal.
2d 4 tim
Fåtölj, 1950-tal.
520 EUR
Utropspris
800 EUR
Fåtölj 1960-tal.
6d 4 tim
Fåtölj 1960-tal.
800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtölj, "Dude", Bolia.
1d 2 tim
Fåtölj, "Dude", Bolia.
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Fåtölj Swedish Modern 1940-ral.
6 tim 57m
4 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Pierre Sindre, fåtölj, "Funen", Eilersen.
6d 3 tim
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Fåtölj Helena Asko Finalnd 1940-tal.
5d
6 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Fåtölj, Swedish Modern, 1940/50-tal.
4 tim 35m
350 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtöljer ett par 1940-tal Swedish Modern.
5d
17 000 SEK
Utropspris
50 000 SEK
Fåtöljer ett par Göte möbler 1970-tal.
5d 5 tim
600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtöljer, ett par, Danmark, 1930/40-tal.
4 tim 15m
2 500 EUR
Utropspris
4 000 EUR
Fåtöljer ett par Saba Italia 2000-tal.
1d 1 tim
3 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Sam Larsson, vilfåtölj, "Fenix", Dux.
4d 2 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Baljfåtöljer, 3 st, Helsingborg 1895.
4d 2 tim
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Soffa 1900-talets första hälft.
3d 22 tim
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bänk, tidigt 1800-tal.
2d 3 tim
Bänk, tidigt 1800-tal.
4 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Soffa Chippendale-stil 1940-tal.
6 tim 39m
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vilstol 2000-tal.
3d 23 tim
Vilstol 2000-tal.
1 300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Divan, 1900-tal.
5 tim 17m
Divan, 1900-tal.
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Soffa, Ikea 1980-tal.
1d 3 tim
Soffa, Ikea 1980-tal.
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
Soffa, "Atelier", Decotique, 2023.
4d 5 tim
5 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Soffa samt pall, "Lift". Eilersen.
6d 3 tim
2 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Modulsoffa, "Tufty Time", B&B Itala.
6d 3 tim
10 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Trädgårdssoffa,  sent 1900-tal.
4d 2 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Dagbädd, Dux, 1970-tal.
7d 5 tim
Dagbädd, Dux, 1970-tal.
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK