57 föremål
Soffa 1900-talets mitt.
17 tim 59m
Soffa 1900-talets mitt.
1 100 EUR
Utropspris
2 000 EUR
Fåtöljer, ett par, "Churchtown", Artwood.
2d 20 tim
5 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Fåtöljer, ett par, Swedish Modern, 1940-tal.
5d 21 tim
5 200 SEK
Utropspris
35 000 SEK
Dan Ihreborn, pall, "Lins", Move, 2000-tal.
1d 23 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bänk, 1900-tal.
1d 23 tim
Bänk, 1900-tal.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffa,  R.O.O.M.
5d 21 tim
Soffa, R.O.O.M.
Inga bud
Utropspris
6 000 SEK