Kan inte nå servern
 
42 föremål
Bänk, 1900-tal.
20 tim 42m
Bänk, 1900-tal.
Aktuellt bud
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Dan Ihreborn, pall, "Lins", Move, 2000-tal.
21 tim 10m
Dan Ihreborn, pall, "Lins", Move, 2000-tal.
Aktuellt bud
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Fåtöljer, ett par, Swedish Modern, 1940-tal.
4d 19 tim
Fåtöljer, ett par, Swedish Modern, 1940-tal.
Aktuellt bud
20 000 SEK
Utropspris
35 000 SEK
Soffa,  R.O.O.M.
4d 18 tim
Soffa, R.O.O.M.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Fåtöljer, ett par, "Churchtown", Artwood.
1d 18 tim
Fåtöljer, ett par, "Churchtown", Artwood.
Aktuellt bud
5 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.