Kan inte nå servern
 
70 föremål
Yngve Ekström, fåtölj, "Lamino", Swedese.
49m 8s
Yngve Ekström, fåtölj, "Lamino", Swedese.
Aktuellt bud
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Soffa, "Charles", Jio möbler, samtida.
22 tim 3m
Soffa, "Charles", Jio möbler, samtida.
Aktuellt bud
5 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Soffa, Frigerio, Italien.
22 tim 13m
Soffa, Frigerio, Italien.
Aktuellt bud
1 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Jens Juul Eilersen, soffa, "Loft".
29m 8s
Jens Juul Eilersen, soffa, "Loft".
Aktuellt bud
7 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Fåtölj med fotpall, Jio Möbler.
21 tim 39m
Fåtölj med fotpall, Jio Möbler.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 500 SEK
Soffa, "Bianca", Melimeli.
1d 22 tim
Soffa, "Bianca", Melimeli.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Fåtölj med fotpall, Jio Möbler.
21 tim 25m
Fåtölj med fotpall, Jio Möbler.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
4 500 SEK
Soffa, "Metropolitan", JIO Möbler.
20 tim 47m
Soffa, "Metropolitan", JIO Möbler.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Jean-Marie Massaud soffa "Steeve" för Arper 2015.
4d
Jean-Marie Massaud soffa "Steeve" för Arper 2015.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
28 000 SEK
Soffa, barockstil, 1940-tal.
23 tim 53m
Soffa, barockstil, 1940-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffa, Jio Möbler.
21 tim 57m
Soffa, Jio Möbler.
Inga bud
Utropspris
12 000 SEK
Soffa, Jio Möbler.
1d 21 tim
Soffa, Jio Möbler.
Inga bud
Utropspris
12 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.