21 föremål
Bordslampor, ett par, Bergboms.
5d
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa, barockstil, Italien, 1900-tal.
1d 5 tim
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kjartan Slettemark, Utan titel.
2d 3 tim
850 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Stolar, 4 st, 1900-talets senare del.
6 tim 21m
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ruth Milles, "Flitiga Kajsa".
4 tim 37m
Ruth Milles, "Flitiga Kajsa".
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Åke Nilsson, soffa, "Roma", Dux 1970-tal.
1d 5 tim
12 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK