23 föremål
Bordslampa, barockstil, Italien, 1900-tal.
2d 2 tim
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ruth Milles, "Flitiga Kajsa".
1d 1 tim
Ruth Milles, "Flitiga Kajsa".
1 300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Åke Nilsson, soffa, "Roma", Dux 1970-tal.
2d 1 tim
12 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Kjartan Slettemark, Utan titel.
3d
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampor, ett par, Bergboms.
5d 20 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Stolar, 4 st, 1900-talets senare del.
1d 3 tim
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK