Kan inte nå servern
 
39 föremål
Sivert Lindblom, väggreliefer, 2 st.
3d 8 tim
Sivert Lindblom, väggreliefer, 2 st.
Aktuellt bud
1 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Golvlampa, 1900-talets mitt,
4d 7 tim
Golvlampa, 1900-talets mitt,
Aktuellt bud
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Omega, armbandsur, 32,5 mm.
6d 9 tim
Omega, armbandsur, 32,5 mm.
Aktuellt bud
200 EUR
Utropspris
400 EUR
Kjartan Slettemark, Utan titel.
2d 8 tim
Kjartan Slettemark, Utan titel.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ruth Milles, "Flitiga Kajsa".
1d 7 tim
Ruth Milles, "Flitiga Kajsa".
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Arne Jones, relief, "Don Quijote".
3d 7 tim
Arne Jones, relief, "Don Quijote".
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Arne Jones, relief, "Don Quijote".
3d 8 tim
Arne Jones, relief, "Don Quijote".
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Arne Jones, relief, "Don Quijote".
3d 8 tim
Arne Jones, relief, "Don Quijote".
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Arne Jones, relief, "Don Quijote".
3d 8 tim
Arne Jones, relief, "Don Quijote".
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Arne Jones, relief, "Don Quijote".
3d 9 tim
Arne Jones, relief, "Don Quijote".
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Bord, 1900-talets slut/2000-talets början.
2d 10 tim
Bord, 1900-talets slut/2000-talets början.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.