Kan inte nå servern
 
41 föremål
Sivert Lindblom, väggreliefer, 2 st.
3d 23 tim
Sivert Lindblom, väggreliefer, 2 st.
Aktuellt bud
1 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
AIDS 3D, Utan titel.
4d
AIDS 3D, Utan titel.
Aktuellt bud
4 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Golvlampa, 1900-talets mitt,
4d 22 tim
Golvlampa, 1900-talets mitt,
Aktuellt bud
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Omega, armbandsur, 32,5 mm.
6d 23 tim
Omega, armbandsur, 32,5 mm.
Aktuellt bud
200 EUR
Utropspris
400 EUR
Kjartan Slettemark, Utan titel.
2d 23 tim
Kjartan Slettemark, Utan titel.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ruth Milles, "Flitiga Kajsa".
1d 22 tim
Ruth Milles, "Flitiga Kajsa".
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Arne Jones, relief, "Don Quijote".
3d 22 tim
Arne Jones, relief, "Don Quijote".
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Arne Jones, relief, "Don Quijote".
3d 22 tim
Arne Jones, relief, "Don Quijote".
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Arne Jones, relief, "Don Quijote".
3d 22 tim
Arne Jones, relief, "Don Quijote".
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Arne Jones, relief, "Don Quijote".
3d 22 tim
Arne Jones, relief, "Don Quijote".
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Arne Jones, relief, "Don Quijote".
3d 23 tim
Arne Jones, relief, "Don Quijote".
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.