31 föremål
Golvlampa, 1900-talets mitt,
18 tim 45m
Golvlampa, 1900-talets mitt,
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hermès, "Plastic Kelly" väska 1997.
4d 17 tim
2 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Golvlampa, Luxus, 1900-talets slut.
17 tim 51m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Omega, armbandsur, 25 mm.
4d 20 tim
Omega, armbandsur, 25 mm.
120 EUR
Utropspris
250 EUR
Vägglampa, 1950-60-tal.
2d 18 tim
Vägglampa, 1950-60-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Omega, armbandsur, 32,5 mm.
2d 20 tim
Omega, armbandsur, 32,5 mm.
220 EUR
Utropspris
400 EUR
Bordslampor, ett par, Bergboms.
5d 16 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Zenith, armbandsur, 35 mm.
3d 19 tim
Zenith, armbandsur, 35 mm.
200 EUR
Utropspris
300 EUR