41 föremål
Sivert Lindblom, väggreliefer, 2 st.
3d
1 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Golvlampa, 1900-talets mitt,
3d 23 tim
Golvlampa, 1900-talets mitt,
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vägglampa, 1950-60-tal.
5d 23 tim
Vägglampa, 1950-60-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Omega, armbandsur, 32,5 mm.
6d 1 tim
Omega, armbandsur, 32,5 mm.
220 EUR
Utropspris
400 EUR
Kjartan Slettemark, Utan titel.
2d
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Arne Jones, relief, "Don Quijote".
2d 23 tim
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
2d 23 tim
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
2d 23 tim
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
2d 23 tim
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
3d
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Ruth Milles, "Flitiga Kajsa".
23 tim 30m
Ruth Milles, "Flitiga Kajsa".
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Arne Jones, relief, "Ishockeyspelare" gips.
3d
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Bord, 1900-talets slut/2000-talets början.
2d 2 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Zenith, armbandsur, 35 mm.
7d
Zenith, armbandsur, 35 mm.
200 EUR
Utropspris
300 EUR
Arne Jones, relief, "Ros".
2d 23 tim
Arne Jones, relief, "Ros".
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK