39 föremål
Zenith, armbandsur, 35 mm.
4d 22 tim
Zenith, armbandsur, 35 mm.
200 EUR
Utropspris
300 EUR
Arne Jones, relief, "Ros".
22 tim 15m
Arne Jones, relief, "Ros".
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Arne Jones, relief, "Ros".
22 tim 51m
Arne Jones, relief, "Ros".
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Bordslampor, ett par, Bergboms.
6d 18 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hermès, "Plastic Kelly" väska 1997.
5d 20 tim
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Vägglampa, 1950-60-tal.
3d 20 tim
Vägglampa, 1950-60-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Omega, armbandsur, 32,5 mm.
3d 22 tim
Omega, armbandsur, 32,5 mm.
220 EUR
Utropspris
400 EUR
Omega, armbandsur, 25 mm.
5d 23 tim
Omega, armbandsur, 25 mm.
120 EUR
Utropspris
250 EUR
Arne Jones, relief, "Ros".
21 tim 59m
Arne Jones, relief, "Ros".
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Golvlampa, Luxus, 1900-talets slut.
1d 20 tim
1 550 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Arne Jones, relief, "Don Quijote".
21 tim 29m
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Bord, 1900-talets slut/2000-talets början.
1m 11s
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Golvlampa, 1900-talets mitt,
1d 21 tim
Golvlampa, 1900-talets mitt,
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
21 tim 39m
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
22 tim 35m
1 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
21 tim 57m
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
21 tim 1m
750 SEK
Utropspris
1 500 SEK
21 tim 23m
950 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Arne Jones, relief, "Ros".
21 tim 15m
Arne Jones, relief, "Ros".
1 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK