Kan inte nå servern
 
35 föremål
Bordslampor, ett par, Bergboms.
4d 7 tim
Bordslampor, ett par, Bergboms.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hermès, "Plastic Kelly" väska 1997.
3d 9 tim
Hermès, "Plastic Kelly" väska 1997.
Aktuellt bud
2 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Omega, armbandsur, 25 mm.
3d 11 tim
Omega, armbandsur, 25 mm.
Aktuellt bud
120 EUR
Utropspris
250 EUR
Omega, armbandsur, 32,5 mm.
1d 11 tim
Omega, armbandsur, 32,5 mm.
Aktuellt bud
220 EUR
Utropspris
400 EUR
Ruth Milles, "Flitiga Kajsa".
6d 10 tim
Ruth Milles, "Flitiga Kajsa".
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vägglampa, 1950-60-tal.
1d 9 tim
Vägglampa, 1950-60-tal.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Zenith, armbandsur, 35 mm.
2d 11 tim
Zenith, armbandsur, 35 mm.
Aktuellt bud
220 EUR
Utropspris
300 EUR
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.