22 föremål
Kandelabrar ett par Art deco 1900-talets första hälft.
1d
2 950 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gucci, väska, "Dionysus".
1d
Gucci, väska, "Dionysus".
7 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Taklampa, Swedish Modern, Orrefors, 1940-tal.
6d
1 100 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skåp, Kina, omkring 1900.
2d 21 tim
Skåp, Kina, omkring 1900.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK