Kan inte nå servern
 
22 föremål
Skrivbord med pall, Kina, 1900-tal.
3d
Skrivbord med pall, Kina, 1900-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Gucci, väska, "Dionysus".
1d 2 tim
Gucci, väska, "Dionysus".
Aktuellt bud
7 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Taklampa, Swedish Modern, Orrefors, 1940-tal.
6d 2 tim
Taklampa, Swedish Modern, Orrefors, 1940-tal.
Aktuellt bud
1 100 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skåp, Kina, omkring 1900.
2d 23 tim
Skåp, Kina, omkring 1900.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.