Kan inte nå servern
 
18 föremål
Fendi, väska.
4d 23 tim
Fendi, väska.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Luktdosa, silver, troligen Danmark 1800-tal.
4d 23 tim
Luktdosa, silver, troligen Danmark 1800-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skåp, senbarock, Fredrik I:s tid.
14m 47s
Skåp, senbarock, Fredrik I:s tid.
Aktuellt bud
8 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Skåp, Kina, omkring 1900.
1d 1 tim
Skåp, Kina, omkring 1900.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.