Kan inte nå servern
 
17 föremål
Gucci, väska, "Horsebit chain bag".
5d
Gucci, väska, "Horsebit chain bag".
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Luktdosa, silver, troligen Danmark 1800-tal.
2d 23 tim
Luktdosa, silver, troligen Danmark 1800-tal.
Aktuellt bud
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fendi, väska.
2d 23 tim
Fendi, väska.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.