22 föremål
Soffbord, Art Deco, 1900-talets första hälft.
1d 21 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Miu Miu, väska/clutch.
19m 36s
Miu Miu, väska/clutch.
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Cartier, scarf.
21 tim 51m
Cartier, scarf.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Allan Ebeling, fat, glaserad keramik, daterat 1926.
3d
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, 1700-tal.
21 tim 29m
Skåp, 1700-tal.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, Kina, omkring 1900.
3d 23 tim
Skåp, Kina, omkring 1900.
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, senbarock, Fredrik I:s tid.
2d 22 tim
6 200 SEK
Utropspris
15 000 SEK