17 föremål
Fendi, väska.
2d 23 tim
Fendi, väska.
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, Art Deco, 1900-talets första hälft.
6d
1 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Luktdosa, silver, troligen Danmark 1800-tal.
2d 23 tim
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK