Kan inte nå servern
 
23 föremål
Gucci, väska, "Soho".
6d 23 tim
Gucci, väska, "Soho".
Aktuellt bud
220 EUR
Utropspris
700 EUR
Skåp, barockstil, 1800-tal.
5d 22 tim
Skåp, barockstil, 1800-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skrivbord med pall, Kina, 1900-tal.
2m 40s
Skrivbord med pall, Kina, 1900-tal.
Aktuellt bud
2 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Gonggong, art déco, WMF Ikora.
23 tim 30m
Gonggong, art déco, WMF Ikora.
Aktuellt bud
50 EUR
Utropspris
250 EUR
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.