Kan inte nå servern
 
19 föremål
Allan Ebeling, fat, glaserad keramik, daterat 1926.
1d
Allan Ebeling, fat, glaserad keramik, daterat 1926.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, Kina, omkring 1900.
2d
Skåp, Kina, omkring 1900.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Luktdosa, silver, troligen Danmark 1800-tal.
5d 22 tim
Luktdosa, silver, troligen Danmark 1800-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fendi, väska.
5d 22 tim
Fendi, väska.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.