Kan inte nå servern
 
24 föremål
Skrivbord med pall, Kina, 1900-tal.
46m 7s
Skrivbord med pall, Kina, 1900-tal.
Aktuellt bud
1 900 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Gucci, väska, "Soho".
7d
Gucci, väska, "Soho".
Aktuellt bud
220 EUR
Utropspris
700 EUR
Gonggong, art déco, WMF Ikora.
1d
Gonggong, art déco, WMF Ikora.
Aktuellt bud
50 EUR
Utropspris
250 EUR
Skåp, barockstil, 1800-tal.
5d 23 tim
Skåp, barockstil, 1800-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.