Kan inte nå servern
 
17 föremål
Luktdosa, silver, troligen Danmark 1800-tal.
2d 20 tim
Luktdosa, silver, troligen Danmark 1800-tal.
Aktuellt bud
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fendi, väska.
2d 20 tim
Fendi, väska.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.