21 föremål
Soffbord, Art Deco, 1900-talets första hälft.
14 tim 2m
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skåp, senbarock, Fredrik I:s tid.
1d 15 tim
6 200 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Fendi, väska.
6d 14 tim
Fendi, väska.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Luktdosa, silver, troligen Danmark 1800-tal.
6d 14 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skåp, Kina, omkring 1900.
2d 16 tim
Skåp, Kina, omkring 1900.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK