43 föremål
Taklampa, Italien, 1960-tal.
1d 23 tim
Taklampa, Italien, 1960-tal.
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Taklampa, 1940-tal.
1d 22 tim
Taklampa, 1940-tal.
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, Frankrike, 1900-tal.
2 tim 34m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1920/30-tal.
4d
Taklampa, 1920/30-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, Swedish Grace, 1940-tal.
1d 22 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Takkrona, 1900-talets början.
1d 23 tim
Takkrona, 1900-talets början.
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Takkrona, 1900-talets andra hälft.
12m 45s
5 400 SEK
Utropspris
20 000 SEK