Kan inte nå servern
 
38 föremål
Takampel, alabaster, 1920-tal.
6d 15 tim
Takampel, alabaster, 1920-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Takampel, alabaster, 1920-tal.
5d 18 tim
Takampel, alabaster, 1920-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Taklampa, 1900-tal.
15 tim 40m
Taklampa, 1900-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.