Kan inte nå servern
 
1161 föremål
Pentti Sarpaneva, armband brons med ametister.
1d 4 tim
Pentti Sarpaneva, armband brons med ametister.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffa,  R.O.O.M.
1d 4 tim
Soffa, R.O.O.M.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Serveringsvagn, 1960/70-tal.
1d 4 tim
Serveringsvagn, 1960/70-tal.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Madeleine Pyk, "Berguv".
1d 4 tim
Madeleine Pyk, "Berguv".
Aktuellt bud
9 200 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Takkrona, 1900-talets andra hälft.
1d 4 tim
Takkrona, 1900-talets andra hälft.
Aktuellt bud
5 200 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Fåtölj, 1900-talets första hälft.
1d 4 tim
Fåtölj, 1900-talets första hälft.
Aktuellt bud
14 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Alice Nordin, viking.
1d 4 tim
Alice Nordin, viking.
Aktuellt bud
1 555 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta, Lilihan, ca. 333 x 225 cm.
1d 4 tim
Matta, Lilihan, ca. 333 x 225 cm.
Aktuellt bud
4 400 SEK
Utropspris
5 500 SEK
Bockbord, 1900-tal.
1d 5 tim
Bockbord, 1900-tal.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Fickur, savonett, 14K guld, 51 mm.
1d 5 tim
Fickur, savonett, 14K guld, 51 mm.
Aktuellt bud
13 600 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Ring kvarts/ametist, Monies.
1d 5 tim
Ring kvarts/ametist, Monies.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Keshan, ca. 360 x 245 cm.
1d 5 tim
Matta, Keshan, ca. 360 x 245 cm.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
9 000 SEK
Soffbord, 1970-tal.
1d 5 tim
Soffbord, 1970-tal.
Aktuellt bud
4 644 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bänk, Gustaviansk stil, 1900-tal.
1d 5 tim
Bänk, Gustaviansk stil, 1900-tal.
Aktuellt bud
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Armbandsur, 18K guld, Facit, 18,5 mm.
1d 5 tim
Armbandsur, 18K guld, Facit, 18,5 mm.
Aktuellt bud
14 780 SEK
Utropspris
11 000 SEK
Matbord, 1800-tal.
1d 5 tim
Matbord, 1800-tal.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Gallerimatta, Kelim, 397 x 87 cm.
1d 5 tim
Gallerimatta, Kelim, 397 x 87 cm.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Alfred Thörne, Stormigt hav.
1d 5 tim
Alfred Thörne, Stormigt hav.
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Matta, handbroderad Kelim, 180 x 118 cm.
1d 6 tim
Matta, handbroderad Kelim, 180 x 118 cm.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Byrå, 1800-tal.
1d 6 tim
Byrå, 1800-tal.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Byrå, Gustaviansk stil.
1d 6 tim
Byrå, Gustaviansk stil.
Aktuellt bud
4 600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Gucci, väska, "Dionysus".
1d 6 tim
Gucci, väska, "Dionysus".
Aktuellt bud
7 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Louis Vuitton, armband.
1d 6 tim
Louis Vuitton, armband.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ester Almqvist, utan titel.
1d 6 tim
Ester Almqvist, utan titel.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Mulberry, väska, "Alexa".
1d 7 tim
Mulberry, väska, "Alexa".
Aktuellt bud
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Gunnar Hansson, skulptur, fisk.
1d 7 tim
Gunnar Hansson, skulptur, fisk.
Aktuellt bud
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, Frankrike, 1900-tal.
1d 7 tim
Taklampa, Frankrike, 1900-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hylla, 1900-tal.
1d 7 tim
Hylla, 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Cassone Renässans-stil 1800-tal.
1d 7 tim
Cassone Renässans-stil 1800-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Boksnurra, 1900-talets första hälft.
1d 7 tim
Boksnurra, 1900-talets första hälft.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Axel Lind, landskap.
1d 7 tim
Axel Lind, landskap.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Carlo Roselli, Kroginteriör.
1d 7 tim
Carlo Roselli, Kroginteriör.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bockbord, 1800-tal.
2d
Bockbord, 1800-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Matta, Bidjar, ca 387 x 223 cm.
2d
Matta, Bidjar, ca 387 x 223 cm.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matta, Peshawar/Lahore, ca 249 x 189 cm.
2d
Matta, Peshawar/Lahore, ca 249 x 189 cm.
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Torbjörn Calvero, "Mick Jagger, Tyskland, maj 1976".
2d
Torbjörn Calvero, "Mick Jagger, Tyskland, maj 1976".
Aktuellt bud
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Jorma Puranen, ”Afterimage”, 2012.
2d
Jorma Puranen, ”Afterimage”, 2012.
Aktuellt bud
11 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Collier, 18K vitguld med briljantslipade diamanter.
2d
Collier, 18K vitguld med briljantslipade diamanter.
Aktuellt bud
70 000 SEK
Utropspris
300 000 SEK
Matta, sk Royal Keshan, ca 420 x 290 cm.
2d
Matta, sk Royal Keshan, ca 420 x 290 cm.
Aktuellt bud
9 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Golvur, 1700-1800-tal.
2d 1 tim
Golvur, 1700-1800-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Harrie A. Gerritz, Utan titel.
2d 1 tim
Harrie A. Gerritz, Utan titel.
Aktuellt bud
1 750 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Mor med barn.
2d 1 tim
Mor med barn.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Louis Vuitton, resegarderob.
2d 1 tim
Louis Vuitton, resegarderob.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Lennart Jirlow, Bokhandlaren.
2d 1 tim
Lennart Jirlow, Bokhandlaren.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.