1125 föremål
Burberry, väska, "Paddy bag".
3d 4 tim
Burberry, väska, "Paddy bag".
5 330 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Taklampa, Swedish Grace, 1940-tal.
3d 4 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Stol, allmoge.
3d 4 tim
Stol, allmoge.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Victor Vasarely, färgseriegrafi, utan titel.
3d 4 tim
1 050 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Taklampa, 1940-tal.
3d 4 tim
Taklampa, 1940-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sven Lundqvist, Sittande figur.
3d 4 tim
1 300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Tabar, Indien, 1800-tal,
3d 4 tim
Tabar, Indien, 1800-tal,
3 700 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Rolf Hanson, "Happy Sad".
3d 4 tim
Rolf Hanson, "Happy Sad".
1 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Matta, Kelim, ca 290 x 272 cm.
3d 4 tim
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skåp, Kina, omkring 1900.
3d 5 tim
Skåp, Kina, omkring 1900.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Takkrona, 1900-talets början.
3d 5 tim
Takkrona, 1900-talets början.
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Matta, Keshan, ca 390 x 298 cm.
3d 5 tim
1 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Matbord, 1800-talets andra hälft.
3d 5 tim
4 200 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Per Olsson, Utan titel.
3d 5 tim
Per Olsson, Utan titel.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Thore Heramb, "Abbotskerswell dev".
3d 5 tim
4 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK