Kan inte nå servern
 
1127 föremål
Matta, orientalisk, ca 305 x 216 cm.
3d 2 tim
Matta, orientalisk, ca 305 x 216 cm.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Olof Hermelin, Landskap med figur i eka.
3d 2 tim
Olof Hermelin, Landskap med figur i eka.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Mårten Andersson, "Serenad".
3d 2 tim
Mårten Andersson, "Serenad".
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Raul Meel, Windows and Landscape 3".
3d 3 tim
Raul Meel, Windows and Landscape 3".
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matta, Baotou, ca 75 x 185 cm.
3d 3 tim
Matta, Baotou, ca 75 x 185 cm.
Aktuellt bud
1 300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Axel Sjöberg,  "Roslagslandskap".
3d 3 tim
Axel Sjöberg, "Roslagslandskap".
Aktuellt bud
5 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Burberry, väska.
3d 3 tim
Burberry, väska.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Sven X:et Erixson, Sparken.
3d 3 tim
Sven X:et Erixson, Sparken.
Aktuellt bud
15 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Ylva Ceder, Interiör.
3d 3 tim
Ylva Ceder, Interiör.
Aktuellt bud
4 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Guillermo Paneque, "S/T".
3d 4 tim
Guillermo Paneque, "S/T".
Aktuellt bud
444 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Stevie Dix, "Rebus 5".
3d 4 tim
Stevie Dix, "Rebus 5".
Aktuellt bud
17 500 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Leonard Forslund, "Chiffer".
3d 4 tim
Leonard Forslund, "Chiffer".
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Nicolaes Berchem, Kvinna på åsna.
3d 4 tim
Nicolaes Berchem, Kvinna på åsna.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Per Olsson, Utan titel.
3d 4 tim
Per Olsson, Utan titel.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Linn Fernström, "Flygande pojke".
3d 4 tim
Linn Fernström, "Flygande pojke".
Aktuellt bud
6 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Spegel, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
3d 4 tim
Spegel, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Tom Dixon, pall, "Fan", samtida.
3d 4 tim
Tom Dixon, pall, "Fan", samtida.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
John Munsterhjelm, skulptur.
3d 4 tim
John Munsterhjelm, skulptur.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Silver, 5 delar, 1900-tal.
3d 4 tim
Silver, 5 delar, 1900-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Coasters, ett par, silver, London, 1807.
3d 4 tim
Coasters, ett par, silver, London, 1807.
Aktuellt bud
2 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, handbroderad Kelim, 185 x 122 cm.
3d 5 tim
Matta, handbroderad Kelim, 185 x 122 cm.
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
7 000 SEK
Stig Blomberg, skulptur.
3d 5 tim
Stig Blomberg, skulptur.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Dekorativ skulptur 1900-tal.
3d 5 tim
Dekorativ skulptur 1900-tal.
Aktuellt bud
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Dekorativ skulptur 1900-tal.
3d 5 tim
Dekorativ skulptur 1900-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Jörgen Waring, "Triangel".
3d 5 tim
Jörgen Waring, "Triangel".
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skulptur Ostasien 1900-tal.
3d 5 tim
Skulptur Ostasien 1900-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bricka nysilver 1900-talets första hälft.
3d 5 tim
Bricka nysilver 1900-talets första hälft.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hallmöbel 2 dlr Luxus sent 1900-tal.
3d 5 tim
Hallmöbel 2 dlr Luxus sent 1900-tal.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ulla Viotti, väggrelief.
3d 6 tim
Ulla Viotti, väggrelief.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.