1169 föremål
Burberry, väska, "Paddy bag".
5d 8 tim
Burberry, väska, "Paddy bag".
5 330 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Stol, allmoge.
5d 9 tim
Stol, allmoge.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Victor Vasarely, färgseriegrafi, utan titel.
5d 9 tim
550 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sven Lundqvist, Sittande figur.
5d 9 tim
1 300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Tabar, Indien, 1800-tal,
5d 9 tim
Tabar, Indien, 1800-tal,
3 700 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Rolf Hanson, "Happy Sad".
5d 9 tim
Rolf Hanson, "Happy Sad".
800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Matta, Kelim, ca 290 x 272 cm.
5d 9 tim
300 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skåp, Kina, omkring 1900.
5d 9 tim
Skåp, Kina, omkring 1900.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Takkrona, 1900-talets början.
5d 9 tim
Takkrona, 1900-talets början.
3 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Matbord, 1800-talets andra hälft.
5d 10 tim
500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Per Olsson, Utan titel.
5d 10 tim
Per Olsson, Utan titel.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK