Kan inte nå servern
 
1154 föremål
Arabia, muminmuggar, 7 st, Finland.
5d
Arabia, muminmuggar, 7 st, Finland.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Eterna, armbandsur, 33,5 mm.
5d
Eterna, armbandsur, 33,5 mm.
Aktuellt bud
5 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ring, 18K guld med blå topas.
5d
Ring, 18K guld med blå topas.
Aktuellt bud
8 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Evert Lundquist, "De gamla husen".
5d
Evert Lundquist, "De gamla husen".
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Evert Lundquist, Modellstudie.
5d
Evert Lundquist, Modellstudie.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skåp, gustavianskt, 1700-talets slut.
5d
Skåp, gustavianskt, 1700-talets slut.
Aktuellt bud
2 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Matta, Keshan, ca 382 x 303 cm.
5d
Matta, Keshan, ca 382 x 303 cm.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Pall, 1900-tal.
5d
Pall, 1900-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Kashmar, ca 347 x 242 cm.
5d
Matta, Kashmar, ca 347 x 242 cm.
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Pall, omkring 1900.
5d 1 tim
Pall, omkring 1900.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Armband, 2 st, 18K guld, varav ett Balestra.
5d 1 tim
Armband, 2 st, 18K guld, varav ett Balestra.
Aktuellt bud
19 600 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Harald Wiberg, Sträckande änder.
5d 1 tim
Harald Wiberg, Sträckande änder.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Lampbord, 1900-talets början.
5d 1 tim
Lampbord, 1900-talets början.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Chanel, väska, 2002-2003.
5d 1 tim
Chanel, väska, 2002-2003.
Aktuellt bud
5 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Matta, Keshan, ca 318 x 200 cm.
5d 1 tim
Matta, Keshan, ca 318 x 200 cm.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Paraplyställ, omkring år 1900.
5d 1 tim
Paraplyställ, omkring år 1900.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord, ett par, 1800-tal.
5d 1 tim
Bord, ett par, 1800-tal.
Aktuellt bud
1 100 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matta, handbroderad Kelim, 186 x 115 cm.
5d 2 tim
Matta, handbroderad Kelim, 186 x 115 cm.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Ring 18K guld med odlade pärlor.
5d 2 tim
Ring 18K guld med odlade pärlor.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Barpallar, 4 st, Johanson Design.
5d 2 tim
Barpallar, 4 st, Johanson Design.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Yrjö Edelmann, Restauranginteriör.
5d 2 tim
Yrjö Edelmann, Restauranginteriör.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Egron Lundgren, Indisk militär.
5d 2 tim
Egron Lundgren, Indisk militär.
Aktuellt bud
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta, ca 222 x 150 cm.
5d 2 tim
Matta, ca 222 x 150 cm.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Dunhill, portfölj.
5d 2 tim
Dunhill, portfölj.
Aktuellt bud
850 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Nils von Dardel, "Stående arabflicka".
5d 2 tim
Nils von Dardel, "Stående arabflicka".
Aktuellt bud
16 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Harald Wiberg, Älg i skog.
5d 2 tim
Harald Wiberg, Älg i skog.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffbord, ett par, Minotti.
5d 3 tim
Soffbord, ett par, Minotti.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Gallerimatta, Sarab, 330 x 85 cm.
5d 4 tim
Gallerimatta, Sarab, 330 x 85 cm.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Jörgen Waring, "Triangel".
5d 4 tim
Jörgen Waring, "Triangel".
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Byrå, 1900-tal.
5d 4 tim
Byrå, 1900-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skänk/sideboard, 1900-talets mitt.
5d 4 tim
Skänk/sideboard, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Lars Gynning, "composition".
5d 4 tim
Lars Gynning, "composition".
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.