24 föremål
Soffbord, Alberts Tibro, 1960/1970-tal.
6d 9 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skänk/sideboard, 1900-talets mitt.
4d 10 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord, 1960-tal.
6d 7 tim
Matbord, 1960-tal.
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
Hallmöbel 2 dlr Luxus sent 1900-tal.
3d 7 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bänk, 1900-talets andra hälft.
6d 7 tim
850 SEK
Utropspris
3 000 SEK