39 föremål
Fåtölj med fotpall, Jio Möbler.
5d 5 tim
400 SEK
Utropspris
4 500 SEK
5d 5 tim
500 SEK
Utropspris
4 500 SEK
Fåtölj, 1900-talets första hälft.
5 tim 52m
17 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Fåtöljer, ett par, 1940-tal.
5d 5 tim
Fåtöljer, ett par, 1940-tal.
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK