13 föremål
Spegel, Gustaviansk, sent 1700-tal.
4d 20 tim
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Spegel, gustaviansk, 1700-talets slut.
5d 20 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK