Kan inte nå servern
 
30 föremål
Soffa, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
5d 8 tim
Soffa, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
8 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Soffa,  R.O.O.M.
3d 6 tim
Soffa, R.O.O.M.
Aktuellt bud
400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Bänk, 1900-talets början.
3d 6 tim
Bänk, 1900-talets början.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Fåtölj, 1900-talets första hälft.
3d 6 tim
Fåtölj, 1900-talets första hälft.
Aktuellt bud
12 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.