Kan inte nå servern
 
59 föremål
Ruth Milles, "Flitiga Kajsa".
18 tim 8m
Ruth Milles, "Flitiga Kajsa".
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Luktdosa, silver, troligen Danmark 1800-tal.
4d 15 tim
Luktdosa, silver, troligen Danmark 1800-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Mulberry, väska, "Annie".
4d 18 tim
Mulberry, väska, "Annie".
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gunghäst, omkring 1800.
4d 17 tim
Gunghäst, omkring 1800.
Aktuellt bud
1 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hermès, väska, "Evelyne TGM", 2006.
7d 18 tim
Hermès, väska, "Evelyne TGM", 2006.
Aktuellt bud
6 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Annika Masolle, Utan titel.
1d 18 tim
Annika Masolle, Utan titel.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Burberry, väska.
2d 15 tim
Burberry, väska.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Hermès, scarf, "Qu'importe le flacon".
3d 21 tim
Hermès, scarf, "Qu'importe le flacon".
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gucci, väska, vintage.
2d 15 tim
Gucci, väska, vintage.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.