Kan inte nå servern
 
66 föremål
Ruth Milles, "Flitiga Kajsa".
5d 16 tim
Ruth Milles, "Flitiga Kajsa".
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kandelabrar, ett par, jugend, tidigt 1900-tal.
3d 13 tim
Kandelabrar, ett par, jugend, tidigt 1900-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Praktskål på fot, omkring år 1900.
4d 8 tim
Praktskål på fot, omkring år 1900.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Johan Nobell, "The Feeder".
6d 17 tim
Johan Nobell, "The Feeder".
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
28 000 SEK
Hermès, scarf, "Le Tarot".
4d 9 tim
Hermès, scarf, "Le Tarot".
Aktuellt bud
450 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ljuskrona, rokokostil, 1900-tal.
3d 14 tim
Ljuskrona, rokokostil, 1900-tal.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Hermès, väska, "Evelyne TGM", 2006.
2d 16 tim
Hermès, väska, "Evelyne TGM", 2006.
Aktuellt bud
16 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Hermès, "Plastic Kelly" väska 1997.
2d 15 tim
Hermès, "Plastic Kelly" väska 1997.
Aktuellt bud
2 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.