Kan inte nå servern
 
72 föremål
Sängbord, ett par, samtida.
7d
Sängbord, ett par, samtida.
Inga bud
Utropspris
5 000 SEK
Gunghäst, omkring 1800.
33m 40s
Gunghäst, omkring 1800.
Aktuellt bud
1 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kandelabrar, ett par, jugend, tidigt 1900-tal.
3d 21 tim
Kandelabrar, ett par, jugend, tidigt 1900-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Praktskål på fot, omkring år 1900.
4d 17 tim
Praktskål på fot, omkring år 1900.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hermès, scarf, "Le Tarot".
4d 17 tim
Hermès, scarf, "Le Tarot".
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ruth Milles, "Flitiga Kajsa".
6d
Ruth Milles, "Flitiga Kajsa".
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Maria Manuela Vintilescu, "Harajuku Girls 2 (Ni)".
6d
Maria Manuela Vintilescu, "Harajuku Girls 2 (Ni)".
Aktuellt bud
2 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Ljuskrona, rokokostil, 1900-tal.
3d 22 tim
Ljuskrona, rokokostil, 1900-tal.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Mulberry, väska, "Annie".
1 tim 3m
Mulberry, väska, "Annie".
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hugo Grün, ljusstakar, 4 st, silver, Danmark, 1936.
1d
Hugo Grün, ljusstakar, 4 st, silver, Danmark, 1936.
Aktuellt bud
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Hermès, väska, "Evelyne TGM", 2006.
3d 1 tim
Hermès, väska, "Evelyne TGM", 2006.
Aktuellt bud
16 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Hermès, "Plastic Kelly" väska 1997.
2d 23 tim
Hermès, "Plastic Kelly" väska 1997.
Aktuellt bud
2 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.