Kan inte nå servern
 
53 föremål
Jardiniere, nysilver, 1900-tal.
1 tim 36m
Jardiniere, nysilver, 1900-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skål på fot, silver, GAB, Stockholm 1928.
6d 6 tim
Skål på fot, silver, GAB, Stockholm 1928.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Anne Nilsson, vas/skål, Orrefors, 2000-tal.
2 tim 34m
Anne Nilsson, vas/skål, Orrefors, 2000-tal.
Aktuellt bud
1 100 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Oi Soi Oi, taklampa, "Indochina umbrella".
1d
Oi Soi Oi, taklampa, "Indochina umbrella".
Aktuellt bud
2 750 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.