Kan inte nå servern
 
43 föremål
Soffa,  R.O.O.M.
6d 21 tim
Soffa, R.O.O.M.
Inga bud
Utropspris
8 000 SEK
Fåtöljer, ett par, "Churchtown", Artwood.
3d 21 tim
Fåtöljer, ett par, "Churchtown", Artwood.
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Bänk, 1900-tal.
2d 23 tim
Bänk, 1900-tal.
Aktuellt bud
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Nirvan Richter, fåtölj, "Länstol", Norrgavel.
4d
Nirvan Richter, fåtölj, "Länstol", Norrgavel.
Aktuellt bud
6 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Soffa, 1800-tal.
20 tim 4m
Soffa, 1800-tal.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.