38 föremål
Taklampa, 1940-tal.
13 tim 59m
Taklampa, 1940-tal.
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1900-talets mitt.
2d 17 tim
Taklampa, 1900-talets mitt.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1900-talets mitt.
1d 14 tim
Taklampa, 1900-talets mitt.
470 EUR
Utropspris
600 EUR
Taklampa, 1920/30-tal.
2d 15 tim
Taklampa, 1920/30-tal.
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, Italien, 1960-tal.
15 tim 5m
Taklampa, Italien, 1960-tal.
4 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Takkrona, 1900-talets början.
14 tim 35m
Takkrona, 1900-talets början.
4 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Jonas Rooth, ljuskrona, Kivik, 1997.
1d 12 tim
300 SEK
Utropspris
8 000 SEK