14 föremål
Taklampa, 1940-tal.
17 tim 53m
Taklampa, 1940-tal.
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1900-talets mitt.
2d 21 tim
Taklampa, 1900-talets mitt.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK