14 föremål
Taklampa, 1940-tal.
9 tim 17m
Taklampa, 1940-tal.
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1900-talets mitt.
2d 13 tim
Taklampa, 1900-talets mitt.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, Swedish Grace, 1940-tal.
9 tim 3m
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ljuskrona/Takkrona sekelskiftet 1900.
5d 9 tim
2 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK