311 föremål
Bokhyllor, ett par, 1900-talets mitt.
4 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
LE Gant soffbord "Pagoda".
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Tom Seymour, olja på duk, signerad.
2 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ljuskrona empirestil omkring 1900.
5 200 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Bonadsmålning, Allmoge, 1700-1800-tal.
1 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Jocke Åkerblom, olja på pannå, signerad, daterad.
4 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Endre Nemes, Gouache, signerad.
4 600 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Matta möjligen Ingrid Dessau/Kasthall ca 230 x 165 cm.
4 700 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Golvlampa 1950-tal.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ljuskrona sekelskiftet 1900.
2 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Väggpendyl senempire 1800-talets mitt.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vitrinskåp, 1900-tal.
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Taklampa 2000-tal unik.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord Gubi 2000-tal.
6 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Bänk 1900-talets mitt.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ateljé Lyktan, taklampa, 1900-talets andra hälft.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Axel Olson, olja på pannå signerad och daterad 45.
1 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Stolar, 4 st, Italien 1900-talets senare del.
2 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Jörgen Zetterquist, olja på duk. Signerad.
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Brickbord 1900-talets första del.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skulptur, 18K guld Malmö Guldsmed.
55 000 SEK
Utropspris
80 000 SEK
Gideon Börje, olja på duk, signerad.
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sängbord, ett par, 1900-talets mitt.
4 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, rokokostil, 1800-talets slut.
800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord 1900-talets senare del.
8 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ljuskrona sent 1800-tal.
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Serveringsvagn 1900-talets andra hälft.
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vitrinskåp, 1900-talets slut.
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Grindar ett par 1900-talets början.
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matta Khorassan semiantik ca 390 x 300 cm.
600 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Skåp, 1800-talets senare del.
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Toilettspegel ISA Italien 1960-tal.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bokhyllor ett par "Roxen" IKEA 1950-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Jarl Ingvarsson, olja på duk signerad.
6 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Matta, Nain semiantik part silk ca 265 x 163 cm.
1 600 SEK
Utropspris
16 000 SEK