247 föremål
Matta Kelim ca 289x202 cm.
13 tim 8m
Matta Kelim ca 289x202 cm.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtölj  "Oppo" Blå Station 2000-tal.
13 tim 8m
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampa 1900-tal.
13 tim 10m
Bordslampa 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Gunnar Greiber, Gestalter.
15 tim 19m
Gunnar Greiber, Gestalter.
1 250 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Tamburmajor/rockhängare 2000-tal.
15 tim 21m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sidobord Art Deco-stil 1900-tal.
15 tim 22m
4 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Stolar 4 st Gustaviansk stil 1900-tal.
15 tim 26m
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Jules Jürgensen, armbandsur, 34 mm.
15 tim 27m
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Gnistskydd Louis XVI-stil 1900-tal.
15 tim 30m
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Golvlampa 1900-talets senare del.
15 tim 31m
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Carl Fagerlund,  bordslampa sent 1900-tal.
15 tim 37m
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord 1900-taelts första hälft.
15 tim 38m
2 700 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Arne Norell, sittpuff, sent 1900-tal.
15 tim 42m
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Carl Hammoud,  "Announcement".
15 tim 46m
Carl Hammoud, "Announcement".
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Stolar 6 st Gustaviansk stil 1900-tal.
15 tim 49m
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Toilettbord Art Deco 1900-talets första hälft.
15 tim 50m
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Samuel Joensen-Mikines, Båt i hamn.
15 tim 52m
15 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Sängbord ett par tidigt 1900-tal.
15 tim 54m
1 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Arne Norell, soffa sent 1900-tal.
15 tim 55m
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
15 tim 56m
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Fåtölj Danmark 1940/50-tal.
15 tim 57m
Fåtölj Danmark 1940/50-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord sent 1900-tal.
16 tim
Soffbord sent 1900-tal.
600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Staket 2 dlr 1900-tal smide.
16 tim 1m
Staket 2 dlr 1900-tal smide.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Max Mikael Book, "Etturet".
1d 15 tim
Max Mikael Book, "Etturet".
9 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Matbord 1900-talets andra hälft.
1d 15 tim
1 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sideboard, gustaviansk stil sent 1900-tal.
1d 15 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gunnar Löberg, Fiskebodar.
1d 15 tim
Gunnar Löberg, Fiskebodar.
1 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Heli Ojanperä, Stilleben med blommor i vas.
1d 15 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Golvlampa 1900-talets mitt.
1d 15 tim
Golvlampa 1900-talets mitt.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Eero Järnefelt, Porträtt av äldre kvinna.
1d 15 tim
7 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Matta rya daterad 1824 ca 196x140 cm.
1d 15 tim
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta Keshan semiantik ca 208x131 cm.
1d 15 tim
1 300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bertel Bertel-Nordström, Motiv från Stockholm.
1d 15 tim
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Mynt  Frankrike, 20 franc 1911 18K guld.
1d 15 tim
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Axel Nilsson, "Hamnbild".
1d 15 tim
Axel Nilsson, "Hamnbild".
7 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Spegel 1940/50-tal.
1d 16 tim
Spegel 1940/50-tal.
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Plafond Swedish Modern 1940/50-tal.
1d 16 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta Bidjar semiantik ca 309x213 cm.
1d 16 tim
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Fåtölj 1940-tal.
1d 16 tim
Fåtölj 1940-tal.
Inga bud
Utropspris
20 000 SEK
Erik Jensen, Modell.
1d 16 tim
Erik Jensen, Modell.
2 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord 1900-talets första hälft.
1d 16 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampa 2000-tal.
1d 16 tim
Bordslampa 2000-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta Ghom ca 150x108 cm.
1d 16 tim
Matta Ghom ca 150x108 cm.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Vitrinskåp, Andersen furniture Danmark.
2d 15 tim
4 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Bord, barockstil sent 1800-tal.
2d 15 tim
1 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Olle Olsson-Hagalund, "Snöplogen".
2d 15 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Eric Elfwén, segelbåt.
2d 15 tim
Eric Elfwén, segelbåt.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Matta Kashmir silk, old/semiantik ca 266x131 cm.
2d 15 tim
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffa, modern tillverkning.
2d 15 tim
Soffa, modern tillverkning.
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Fåtöljer ett par 1950-tal.
2d 15 tim
Fåtöljer ett par 1950-tal.
6 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Vägglampa 1960-tal Danmark.
2d 15 tim
Vägglampa 1960-tal Danmark.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sven Ljungberg, landskap.
2d 15 tim
Sven Ljungberg, landskap.
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Vägglampa jugend tidigt 1900-tal.
2d 15 tim
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Camilla Wessman, stolar 4 st 1988.
2d 15 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?