337 föremål
Bord nyrenässans omkring 1900.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta orientalisk semiantik ca 295x210 cm.
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Golvlampa, Bergbom modell "G-300R", 1950-tal.
800 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Felix Hatz, olja på pannå, signerad.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Toilettebord Louis XV-stil 1900-talets mitt.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Serveringsvagn, Italien, 1950-tal.
600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtölj Corvette Fine Design Stockholm 2000-tal.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord sent 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Taklampor 2 st 1900-talets första hälft.
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gleb Bogomolov, mixed media signerad och daterad 88.
12 000 SEK
Utropspris
16 000 SEK
Trädgårdssoffa, omkring år 1900.
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bord, 1900-talets andra hälft.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sideboard 1960-tal.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord sent 1900-tal.
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffbord sent 1900-tal.
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Spegel Glasmäster 1960/70-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Guillaume de L'Isle, karta 1710.
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
John Cary, karta 1799.
1 100 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Frederick de Wit, karta ca 1700.
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Lotter Tobias Conrad, karta 1740-tal.
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Johann David Köhler, karta 1700-tal.
1 100 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Johann Baptist Homann, karta ca 1720.
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
John Cary karta kolorerad 1801.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Willem Janszoon Blaeu, karta 1635.
4 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Fridrich Gottlieb Canzler , karta 1795.
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Kartor, 2 st kopparstick 1700-tal.
305 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vitrinskåp, 1900-talets första hälft.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gucci, scarves, 2 st.
2 725 SEK
Utropspris
3 000 SEK