272 föremål
Stolar 5 st 1900-talets mitt.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Tory Burch, stövletter 1 par "Kasey".
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, Swedish modern, 1940-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffa, 1900-talets slut.
5 900 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Jaeger LeCoultre, bordsur "Atmos".
7 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Simon Kristofferson, figurin signerad sten.
1 100 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta sarouk old ca 296 x 205 cm.
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Industrilampor, 3 st, 1900-talets mitt.
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Max Ernst, litografi, numrerad 70/100 samt signerad,
4 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Hörnskåp, vägg, bär årtal 1756.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta, dubbelsidig, 1900-talets mitt. 237x160 cm.
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sidobord 2 st 1900-talets senare del.
1 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bokhylla, funkis, 1930-tal.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Servis, 24 dlr "Odelberg Junior" Kosta 1900-tal.
3 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Sideboard 1900-talets senare del.
3 700 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Golvlampor, 2 st, Bergboms, 1900-talets mitt.
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Tamburmajor, mässing, 1900-talets andra häkft-.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Anita Nilsson Billgren, blandteknik signerad 1967.
1 050 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Stolar, 4 st "Della" Ikea, 1960-tal.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Alf Ekberg, skulptur signerad glaserad keramik.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vitguldsarmband 18K, ca 18 x 1 cm, 38,2 g.
13 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Hermès, scarf, "Cliquetis".
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Georg Leis Schjelderup, olja på duk, signerad 06.
1 150 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Lars Grönfelt, olja på duk signerad och daterad 73.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord 1900-talets senare del.
550 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Läkarskåp Mellaneuropa 1900-talets mitt.
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, art deco, 1930-tal.
1 350 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Jan Johansson, vas, glas, signerad och numrerad.
2 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Golvlampa, 1900-talets mitt.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vägglampor, ett par, 1900-talets andra hälft.
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Handskformar 9 st frankrike omkring 2000.
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa Konsthantverk Tyringe 1900-talets mitt.
303 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtöljer ett par 1900-talets senare del.
4 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta Mehraban/Hamadan old, galleri, 360 x 82 cm.
700 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sängbord, ett par, 1960-tal.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
FÅTÖLJER, ett par, 1940-tal.
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, marmor, Tyskland, 1980-tal.
2 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Leif Kander, olja på duk signerad och daterad 93.
3 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Slagbord, "Bergslagen", ur IKEA:s 1700-talsserie.
2 700 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Lars Lerin, akvarell, signerad och daterad 91.
55 000 SEK
Utropspris
80 000 SEK
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vägglampor ett par 1950-tal.
900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Johan Johansson, olja på pannå signerad.
350 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Handskformar 9 st Frankrike omrking 2000.
2 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffa, "Howard"-modell, Englesson, 2000-tal.
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Stolar 4 st 1940-tal Swedish Modern.
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Vikskärm Japan 1900-tal.
5 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK